Logo
Версия для печати

Оприлюднення «Протоколу Засідання Комісії щодо опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік»

23 жовтня 2018 року в актовій залі, розташованій за адресою: м. Лисичанськ, віл. Довженко, 11, було проведено Засідання Комісії щодо опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік.

 

На засіданні були присутні:

  • Колосов А.В. – Генеральний директор ТОВ «Луганськобленерго»;
  • Ружа Ю.М. – перший заступник Генерального директора ТОВ «Луганськобленерго»;
  • Хозіна М.П. – заступник директора – начальник управління промисловості, енергетики та енергозбереження Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської облдержадміністрації (представник від Луганської обласної державної адміністрації).
  • Черепенін О.І.– заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Донбаському регіоні – заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Донецькій області
  • Якимчук А.П. – заступник міського голови м. Лисичанська.

 

Загальною метою зборів був розгляд Проекту Інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік та результати проведення відкритих обговорень.

За результатами обговорення було погоджено заходи проекту Інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік.

За підсумками проведеного засідання, було складено «ПРОТОКОЛ Засідання Комісії щодо опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік» (оприлюднюється).

 

24.10.2018р.

 

Протокол Засідання Комісії щодо опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.