Луганскоблэнерго

Динамика стабильной и светлой жизни

Українські енергетики 17-19 січня через негоду мають бути готові до швидкого відновлення енергопостачання - Зубко

Українські енергетики найближчими днями мають бути готові швидко відновлювати енергопостачання, заявляє віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

 "Енергетики мають вчасно забезпечувати відновлення електромереж, що можуть зазнавати перебоїв у роботі не лише через сильний вітер, а й снігопади - може бути налипання мокрого снігу. Я хотів би, щоб 17, 18, 19 січня ми були б готові не лише до очищення транспортних коридорів, а й готові до швидкого відновлення енергопостачання в усіх областях", - сказав він на засіданні Держкомісії з питань ТЕБ та НС через ускладнення погодних умов у середу в Києві.

 Г.Зубко також закликав до перегляду регіональних планів, "тому що були зупинки транспортного руху - в Одеській області".

 "Це означає, що за певних умов має бути готовність підприємств із вантажоперевезень припинити рух. 19 січня у нас свято, і є ймовірність переміщення великої кількості людей. Їх треба ще раз попередити, не їхати до інших областей без нагальної потреби", - наголосив віце-прем'єр.

 

Джерело:

http://ua.interfax.com.ua/news/economic/477562.html

Избранные статьи

Нормативні документи

Нормативні документи юридичним особам

Нормативні документи юридичним…

30 сентября, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними юридичн...