Луганскоблэнерго

Динамика стабильной и светлой жизни

  • Прочитано: 440 раз

Відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» з 01 січня 2021р.

ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" повідомляє, що 23 вересня 2020р. відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» з 01 січня 2021р. За результатами слухань прийнято рішення запропонувати НКРЕКП розглянути матеріали ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01 січня 2021 року згідно з вимогами діючого на момент розгляду матеріалів законодавства.

Протокол слухань додається

Далее...
  • Прочитано: 438 раз

ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення  проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги  з розподілу електричної енергії (з  застосуванням стимулюючого регулювання) на 2021 рік

Відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175, ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО " були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проєкту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 22 вересня 2020 року у письмовому вигляді на адресу  вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, або на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проєкту структури та рівнів тарифів з 01 січня 2021 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 23 вересня  2020 року о 12-00  годині за адресою  м. Лисичанськ,  вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО"  http://www.loe.com.ua/

Далее...
  • Прочитано: 1027 раз

Відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019р.

ТОВ "Луганськобленерго" повідомляє, що 03 липня 2019р. відбулося відкрите обговорення  проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019р.     За результатами слухань прийнято рішення узгодити  проект тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019р.    без зауважень.

Протокол слухань додається

Далее...
  • Прочитано: 1194 раз

Нагадування щодо проведення відкритого громадського обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік

ТОВ «Луганськобленерго» нагадує, що проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання), розгляд пропозицій та зауважень до проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік відбудеться 03 липня 2019 року  о 10-00  годині за адресою:

 м. Лисичанськ, вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Кінцевий термін подання заявок до участі в обговоренні - 26 червня 2019 року

Заяви надаються у письмовому виді на адресу вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, або на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

В день засідання комісії необхідно до 9-30 засвідчити присутність у секретаря.

Далее...