Луганськобленерго

Динаміка стабільного та світлого життя

Повідомлення про оприлюднення проекту Інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Оприлюднюється проект Інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Повідомлення
про оприлюднення проекту Інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганськобленерго» розробило проект Інвестиційної програми на 2019 рік відповідно до постанови НКРЕКП 27.12.2017р. № 1470 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення  проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»  з метою відкритого обговорення та отримання пропозицій щодо Інвестиційної програми ТОВ «Луганськобленерго» оприлюднює інформацію щодо проекту Інвестиційної програми на 2019 рік на офіційному веб-сайті ТОВ «Луганськобленерго» http://www.loe.com.ua/

 

Пропозиції та зауваження мають бути  обґрунтованими та підписаними.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб приймаються по 26 червня 2019 року включно у письмовому та /або електронному вигляді.

Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

ТОВ «Луганськобленерго», вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5,м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання), розгляд пропозицій та зауважень до проекту Інвестиційної програми на 2019 рік відбудеться 03 жовтня 2019року  о 11-00  годині за адресою:

 м. Лисичанськ, вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Заяви надаються у письмовому виді на адресу вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В день засідання комісії необхідно до 9-30 засвідчити присутність у секретаря.