Луганськобленерго

Динаміка стабільного та світлого життя

Українські енергетики 17-19 січня через негоду мають бути готові до швидкого відновлення енергопостачання - Зубко

Українські енергетики найближчими днями мають бути готові швидко відновлювати енергопостачання, заявляє віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

 "Енергетики мають вчасно забезпечувати відновлення електромереж, що можуть зазнавати перебоїв у роботі не лише через сильний вітер, а й снігопади - може бути налипання мокрого снігу. Я хотів би, щоб 17, 18, 19 січня ми були б готові не лише до очищення транспортних коридорів, а й готові до швидкого відновлення енергопостачання в усіх областях", - сказав він на засіданні Держкомісії з питань ТЕБ та НС через ускладнення погодних умов у середу в Києві.

 Г.Зубко також закликав до перегляду регіональних планів, "тому що були зупинки транспортного руху - в Одеській області".

 "Це означає, що за певних умов має бути готовність підприємств із вантажоперевезень припинити рух. 19 січня у нас свято, і є ймовірність переміщення великої кількості людей. Їх треба ще раз попередити, не їхати до інших областей без нагальної потреби", - наголосив віце-прем'єр.

 

Джерело:

http://ua.interfax.com.ua/news/economic/477562.html

Обрані статті

Нормативні документи

Нормативні документи юридичним особам

Нормативні документи юридичним…

30 вересня, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними юридичн...

Нормативні документи

Нормативні документи побутовим споживачам

Нормативні документи побутовим…

30 вересня, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними побутов...