Луганськобленерго

Динаміка стабільного та світлого життя

Обленерго втрачають кращі кадри через борги із випалати зарплат в умовах встановлених НКРЕКП алгоритмів - профспілки

Енергопостачальні компанії втрачають кращі кадрові ресурси через неможливість вчасно виплачувати заробітну плату у рамках встановлених НКРЕКП алгоритмів, заявили профспілки ВАТ "Запоріжжяобленерго", ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" і ПАТ "Черкасиобленерго" на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс -Україна "у вівторок.

"У нас у повному обсязі виплачено заробітну плату лише за серпень 2017 р року. Людям нема за що їхати на роботу, нічим годувати родину ... Через борги з компанії вже звільнилися 1,100 тис. співробітників - це 1/5 від колективу. Ідуть найкращі фахівці - на інші підприємства, їдуть до Польщі. Незабаром на ліквідацію аварій буде просто нікому і ні на чому виїжджати", - змалював ситуацію заступник голови обласної профспілкової організації "Запоріжжяобленерго" Володимир Заїка.

У свою чергу, голова первинної профспілкової організації "Черкасиобленерго" Олександр Чорний додав, що через зарплатні борги звільняються електромонтери, інші кваліфіковані фахівці, на підготовку яких йдуть роки. 

Голова первинної профспілкової організації ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Наталія Лапигіна зазначила, що для виправлення ситуації необхідно змінити законодавство: забезпечити, щоб при розподілі коштів на спецрахунках обленерго поза всяких умов виділялася необхідна для виплати зарплат сума. 

Як повідомлялося, за наявності в обленерго боргів перед "Енергоринком" НКРЕКП наразі переводить їх на "нульовий алгоритм" (всі одержувані обленерго кошти автоматично перераховуються ДП "Енергоринок").

 

Джерело: http://ua.interfax.com.ua/news/economic/482823.html

Обрані статті

Нормативні документи

Нормативні документи юридичним особам

Нормативні документи юридичним…

30 вересня, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними юридичн...

Нормативні документи

Нормативні документи побутовим споживачам

Нормативні документи побутовим…

30 вересня, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними побутов...