Луганськобленерго

Динаміка стабільного та світлого життя

Луганська ТЕС в п'ятницю опинилася в режимі енергоострова

Луганська ТЕС 2 березня через аварію на обох лініях електропередач (ЛЕП), що пов'язують її з об'єднаною енергосистемою (ОЕС) України, опинилася в режимі енергоострова, проте в ніч на суботу аварію вдалося ліквідувати, повідомила прес-служба "Луганського енергетичного об'єднання ".

Проблеми виникли 2 березня о 10:20, коли за нез'ясованих досі причин ЛЕП 110 кВ "Ювілейна-Бахмутская" вимкнулася автоматичним захистом - всі спроби її включити були марні. Увечері того ж дня спрацювала автоматика захисту на другій ЛЕП - 110 кВ "Сватове-Курилівка", що і вивело Луганську ТЕС у режим енергоострова. 

"Можна сказати, прифронтовому регіону дуже пощастило - споживачі не відчули аварії через низку факторів - навантаження на енергоблоки ТЕС було мінімальним, через спрацювання автоматики захисту", - додають в ЛЕО. 

У ніч на 3 березня ЛЕП 110 кВ "Ювілейна-Бахмутская" вдалося увімкнути, хоча причина аварії так і залишилася невідомою - ремонтна бригада досі не знайшла причини спрацювання автоматичного захисту. Також вночі було виявлено причину вимкнення ЛЕП 110 кВ "Сватове-Курилівка" - там перегорів шлейф на одній з опор, розташованій далеко у полях серед снігових заметів. Аварію на цій лінії вдалося усунути 3 березня, її було включено о 13:32 суботи. 

"Зараз Луганську область "умовно надійно "з'єднано з ОЕС лише однієї ЛЕП 110 кВ" Сватове-Курилівка ", а друга ЛЕП "Ювілейна-Бахмутська" у будь-який момент може знову відключитися", - резюмують у компанії. 

У ЛЕО наголошують, що аварії є наслідком не лише поганої погоди, але і неналежної підготовки до зими через відсутність коштів у компанії (вилучення коштів НКРЕКП і арешту рахунків Державною виконавчою службою).

 

Джерело: http://ua.interfax.com.ua/news/economic/489479.html

Обрані статті

Нормативні документи

Нормативні документи юридичним особам

Нормативні документи юридичним…

30 вересня, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними юридичн...

Нормативні документи

Нормативні документи побутовим споживачам

Нормативні документи побутовим…

30 вересня, 2015

Тут зібрані ключові законодавчі та нормативні документи, які можуть бути корисними побутов...