Луганськобленерго

Динаміка стабільного та світлого життя

  • Read: 625 times

Відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» з 01 січня 2021р.

ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" повідомляє, що 23 вересня 2020р. відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» з 01 січня 2021р. За результатами слухань прийнято рішення запропонувати НКРЕКП розглянути матеріали ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01 січня 2021 року згідно з вимогами діючого на момент розгляду матеріалів законодавства.

Протокол слухань додається

Read more...
  • Read: 645 times

ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2021 року

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення  проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» повідомляє про початок проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги  з розподілу електричної енергії (з  застосуванням стимулюючого регулювання) на 2021 рік

Відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175, ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО " були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проєкту узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 22 вересня 2020 року у письмовому вигляді на адресу  вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проєкту структури та рівнів тарифів з 01 січня 2021 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 23 вересня  2020 року о 12-00  годині за адресою  м. Лисичанськ,  вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО"  http://www.loe.com.ua/

Read more...
  • Read: 1161 times

Відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019р.

ТОВ "Луганськобленерго" повідомляє, що 03 липня 2019р. відбулося відкрите обговорення  проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019р.     За результатами слухань прийнято рішення узгодити  проект тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019р.    без зауважень.

Протокол слухань додається

Read more...
  • Read: 1244 times

Нагадування щодо проведення відкритого громадського обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік

ТОВ «Луганськобленерго» нагадує, що проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання), розгляд пропозицій та зауважень до проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік відбудеться 03 липня 2019 року  о 10-00  годині за адресою:

 м. Лисичанськ, вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Кінцевий термін подання заявок до участі в обговоренні - 26 червня 2019 року

Заяви надаються у письмовому виді на адресу вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В день засідання комісії необхідно до 9-30 засвідчити присутність у секретаря.

Read more...
  • Read: 810 times

Повідомлення про оприлюднення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Оприлюднюється проект встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Повідомлення
про оприлюднення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік

Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганськобленерго» розробило проект тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік відповідно до пункту 5 підпункту 1.5 постанови НКРЕКП 27.12.2017р. № 1470 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення  проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»  з метою відкритого обговорення та отримання пропозицій щодо рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» оприлюднює інформацію щодо проекту рівня тарифів на 2019 рік на офіційному веб-сайті ТОВ «Луганськобленерго» http://www.loe.com.ua/

Обґрунтування з питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної для ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік

Пропозиції та зауваження мають бути обґрунтованими та підписаними.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб приймаються по 26 червня 2019 року включно у письмовому та /або електронному вигляді.

Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

ТОВ «Луганськобленерго», вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5,м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання), розгляд пропозицій та зауважень до проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік відбудеться 03 липня 2019року  о 10-00  годині за адресою:

 м. Лисичанськ, вул. О. Довженка, 11, актова зала.

Заяви надаються у письмовому виді на адресу вул. Гоголя, 24, 2 поверх, кімната 5, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В день засідання комісії необхідно до 9-30 засвідчити присутність у секретаря.

Read more...