Луганськобленерго

Динаміка стабільного та світлого життя

Оприлюднення «Протоколу проведення обговорення розгляду пропозицій та зауважень до проекту тарифів на розподіл електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік»

23 жовтня 2018 року в актовій залі, розташованій за адресою: м. Лисичанськ, віл. Довженко, 11, було проведено обговорення розгляду пропозицій та зауважень до проекту тарифів на розподіл електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік.

 

На обговоренні були присутні:

  • Колосов А.В. – Генеральний директор ТОВ «Луганськобленерго»;
  • Ружа Ю.М. – перший заступник Генерального директора ТОВ «Луганськобленерго»;
  • Хозіна М.П. – заступник директора – начальник управління промисловості, енергетики та енергозбереження Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської облдержадміністрації (представник від Луганської обласної державної адміністрації).
  • Черепенін О.І.– заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Донбаському регіоні – заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Донецькій області
  • Якимчук А.П. – заступник міського голови м. Лисичанська.

Загальною метою зборів був розгляд зауважень та пропозицій до проекту структури та рівня тарифів та розподіл електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік.

За результатами обговорення було визначено, що ТОВ «Луганськобленерго» є власником об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електроенергії по районах контрольованої території Луганської області і має намір подати заяву до НКРЕКП на отримання ліцензії з розподілу електричної енергії, та розраховано прогнозований рівень тарифів на розподіл електричної енергії за класами напруги.

За підсумками проведеного засідання, було складено «ПРОТОКОЛ проведення обговорення розгляду пропозицій та зауважень до проекту тарифів на розподіл електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік» (оприлюднюється).

 

24.10.2018р.

 

Протокол проведення обговорення розгляду пропозицій та зауважень до проекту тарифів на розподіл електричної енергії ТОВ «Луганськобленерго» на 2019 рік